به فروشگاه اینترنتی رویال الکتریک خوش آمدید

شرایط ضمانت

فروشگاه رویال الکتریک همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله از طریق ایمیل به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل :

اگر بسته بندی کالا هنگام تحویل از اداره پست یا مامور پست دارای آسیب فیزیکی بود و هم چنین کالا دچار آسیب فیزیکی شده بود باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به آدرس پستی فروشگاه ارسال شود.

ضمانت اصالت کالا :

تضمین یکی بودن مشخصات کالای درج شده در فروشگاه با کالای ارسالی به خریدار

ضمانت سلامت کالا :

اگر ایرادات فنی کالا از حمل و نقل و هم چنین استفاده نادرست مشتری از کالا نباشد و از ابتدا کالا مشکل داشته باشد مشتری 7 روز پس از تحویل کالا مهلت دارد تا ابتدا به فروشگاه اطلاع داده و پس ار تایید آن را به آدرس فروشگاه ارسال کند.

ضمانت 7 روزه بازگشت کالا :

مهلت 7 روزه برای بازگرداندن کالا توسط مشتری ، در صورتی خریدار مایل به برگشت کالا میباشد طی مدت 7 روز از زمان ارسال میبایست ابتدا به فروشگاه اطلاع داده سپس کالا را به آدرس فروشگاه ارسال نماید

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد.

ضمانت 6-12 ماهه تعویض و تعمیر :

این سرویس شامل تعمیر و یا تعویض کالا خریداری شده از فروشگاه می باشد . در صورتی که نقص فنی محصول به خاطر استفاده نادرست و آسیب فیزیکی و ... از طرف مشتری نباشد شامل این سرویس خواهد شد

اما ابتدا مشکل فنی از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به فروشگاه اعلام شود.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط فروشگاه، کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از شرایط ضمانت میشود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود

برای استفاده از ضمانت 6-12 ماه تعویض و تعمیر ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض و یا تعمیر محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در انبار به اتمام برسد، و فروشگاه امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

توجه داشته باشید ضمانت های هر محصول در صفحه ی مربوط به آن محصول اعلام و نوشته میشوند در صورت نبود نوع ضمانت فروشگاه تصمیم خواهد گرفت که خدمات مربوط به ضمانت ها برای آن محصول در اختیار خریدار قرار بگیرد